DTP studio ERKOtyp, spol. s r. o.

Naše firma se specializuje především na komplexní zpracování tiskových zakázek, tedy od předtiskové přípravy přes tisk až po dokončující zpracování tiskovin a jejich předání zákazníkům.

V oblasti předtiskové přípravy samozřejmě nabízíme všechny běžné služby DTP studia jako sazbu, scan, retuše, montáže, vektorizaci log a další.

Tiskové zakázky větších nákladů běžně zpracováváme na archových ofsetových strojích do formátu B1 a není pro nás problém ani zpracování kartonáží. Tiskneme prakticky vše od jednobarevných tisků až po náročné čtyř a vícebarevné soutisky, a to i s přidáním přímých barev či parciálního laku. Přestože naší „doménou“ jsou tisky středních a vyšších nákladů, kde jsme schopni zákazníky většinou oslovit velmi zajímavou cenou a termínem výroby, nebráníme se ani malým nákladům, které zpracováváme digitální technologií. Problémem pro nás nejsou ani tisky s přesně stanovenou výrobní lhůtou či periodicitou.

S každou tiskovou zakázkou je spojeno i její knihařské zpracování, kde kromě běžných ořezů, ohybů a standardních druhů vazeb nabízíme též možnost slepotisků, výseků apod. Doprava všech tiskových zakázek na určené místo je u nás samozřejmostí.

Okrajovým doplňkem našich běžných aktivit jsou například laserové „tisky“ na dřevo, kov, sklo či jiné materiály a výroba plastických samolep. Dále našim klientům můžeme nabídnout výrobu propagačních a dárkových předmětů, jakými mohou být např. hrnečky, tužky, trička, kalendáře atd.

Všech našich zákazníků si velice vážíme a snažíme se maximálně vyjít vstříc jejich potřebám. Cenovou kalkulaci provedeme ihned po předání veškerých podkladů a požadavků a vlastní zakázky jsme pro ně schopni realizovat ve velice krátkých termínech.

S jakýmkoli dotazem ohledně naší činnosti se na nás neváhejte kdykoli obrátit. Ochotně vám jej zodpovíme telefonicky nebo vás samozřejmě rádi uvítáme přímo u nás ve firmě, kde si i můžete prohlédnout výsledky naší dosavadní práce. Věříme, že případnou spoluprací s námi budete mile překvapeni!

ERKOtyp, spol. s r. o.

Velehradská 22 (dvorní trakt)
130 00 Praha 3
IČ: 25101226
DIČ: CZ25101226

tel.: +420 222 584 100
gsm: +420 777 018 251, 603 410 941
http: www.erkotyp.cz
e-mail: erkotyp@erkotyp­.cz